Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi & Valon Berisha - E Kam Burrin Ne Gjermoni

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ooooooooooo moj e mira qafgastare o do rruza a do pare flora gashi nuk du pare djali i ri e kam burrin ngjermani mpunon burri qe sa vjet sma ka lan kurr prehnin shkret valon berisha preni yt asht gjith ivlani gjitha tmirat ooooo nga kjo bot eeeeeeeeeeeeeee oooooo ta kam mbush qafen me ar ndaq met kuqe ndaq met bardhe flora gashi rruza diamant e gjevahir nga stambolli me kan mbrrij eee si lakmojka do drejtora gazetare e as doktorra valon berisha para teje ato jane te ngrata neqoftese zbrazen duarthata eeeeeeeeee flora gashi ooooo oooooo o bylbyl qe shkon hava burrin tem a ma ke pa valon berisha e kam pa tuj qel kanale ti shku djersa ooo si ujvare eee flora gashi i thu gruan e ke mir bukurin si trendafil vetem pare ti qo te shpia mos ki dert qysh rriten fmijaaa flora dhe valoni vetem pare ti qo te shpia mos ki dert ti qysh rriten fmija
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)