Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viki (Violeta Lulgjuraj) - Me Mir Vetëm

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
kurr nuk me ke dasht me zemer me hile ma ke ba qdo dit dilje me tjera e un vetun si gjuna ,

ref me mir vetum per gjith jeten se me ty e un me vujt sonte me tjeter gjej dik tjeter se me mu smunesh me lujt
kurr nuk do te jem e jotja ti se meriton qdo vajz qe te del perpara mua me harron a ke zemer te duash nje femer per nje koh te gjat ref.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)