Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Fara - Vetem Sonte

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nata mbuloj tani
Gjysma ime vetëm rri

Aj a aj a aj a

Shpirtin po fryn veri
Fati më mban mëri

Aj a aj a aj a

Me fatin dua që të loz
Me fatin do të bëj ujdi
Me fatin vetëm për një natë
Dua të pi

Ref...
Vetëm vetëm sonte vetëm vetëm sonte
Do ta bëj një marrëzi
Sytë me tymin e cigares do ti mbyll
Gishtin do ta vë tek ti
Vetëm vetëm sonte vetëm vetëm sonte
Natës helmin do t'ia pi
Zemrës time unë një zemër do ti gjej
Gishtin do ta vë tek ti

Zemrës time unë një zemër do ti gjej
Gishtin do ta vë tek ti

Aj aj aj aj Aj aj aj aj

Vetëm vetëm sonte vetëm vetëm sonte
Natës helmin do t'ia pi
Zemrës time unë një zemër do ti gjej
Gishtin do ta vë tek ti

Zemrës time unë një zemër do ti gjej
Gishtin do ta vë tek ti

Ti moj hënë mos perëndo
Rri me mua e mos shko

Aj a aj a aj a

Me fatin dua që të loz
Me fatin do të bëj ujdi
Me fatin vetëm për një natë
Dua të pi

Vetëm vetëm sonte

Aj aj aj a aj aj aj a aj aj aj aj a

Zemrës time unë një zemër do ti gjej
Gishtin do ta vë tek ti

Ref...
Vetëm vetëm sonte vetëm vetëm sonte
Do ta bëj një marrëzi
Sytë me tymin e cigares do ti mbyll
Gishtin do ta vë tek ti
Vetëm vetëm sonte vetëm vetëm sonte
Natës helmin do t'ia pi
Zemrës time unë një zemër do ti gjej
Gishtin do ta vë tek ti

Zemrës time unë një zemër do ti gjej
Gishtin do ta vë tek ti.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)