Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big G - Sikur Star

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
TASH TI PO KCEN SE E DIN QE UNE VI CDO NAT PER TY KCEJ CDO NAT PER TY PI TI VJEN AFROHESH UNE GATI ME TY SE TASH TI PO VJEN DHE UNE AFROHEM KCEJ PER TY KUR UNE TI JENA NE KLLAB SKA SEN QE NA NDALON BABY GIRL SE TI JE STAR HALLIVUD TI PO KCEN TI PO KCEN SI KUR STAR TI PO KCEN SIKUR STAR HALLI VUD OO NO SE TI JE STAR HALLUVD SONTE NUK PO DU UNE M EPI SON E OK NI IDE VEQ ME PI NI VEN ME DAL PAK JASHT EDH EMU KTHY BRAPA MI PA SITUATEN ME I BO 23 HAPA SE E KA UNE E KAPA FERA VJEN TE UNE SE JOM PI JOM BO TA AMA TASH TI VEJN EDH EMU M EFOL NE VESH
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)