Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elinel - Shook Ones

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Shook Ones tu mi msu tekstet ta zhvilloj memorien
plot per me bo muzik nuk e plotsojn normen
mos u bo fag nxhep qa pe shtin doren
sjellje si kjo mujn me ta deformu formen
me bo najnjoni me ma vjedh mu fletoren
shkojn botojn liber qe tejkalojn gomorren
i'm all in edhe pse se du kumoren
pi thu vetit mret imagjinare ki kunoren
ty t'vyn shum koh per me deshifru foren
shkon dilli vjen shiu ik shiu boren
mas 12ve mos gabo me ardh me ma zgat doren
stvyn shum me kuptu qe nrrug kom kry shkollen huh
hala piliq le muziken merre mollen
se sa ti nkam e kom un t'gat rrollnen
smoke you out deri sa s'te hup kontrollen
tu bo ato qe du njerzt si une kyrr nuk lodhen
underground menojn qe osht ni film me budakoven
shook ones gjethkah pi shoh nkejt kosoven
spi drejtohna veq ni njeri ktu un po foli nshums
sfidomnu mu ju vizatohen trupat ntok me shkums e
sjom pidh nane se nuk kom dal pi pidhit
veq me fjalor temin se sjom i leximit
po aftsin mu shpreh e kom jasht gjdo pershkrimit
ku do qe ndodh perballja me mu kthehet nsken tkrimit
snalna tu provu nuk tutna pi deshtimit
ska ven per kejt merrni rrugen e shtegtimit
per dallim pi juve sjom per qellim t'perfitimit nese se besoni kto kthene pi fillimit
shook ones stay shook from the beef i cook
scared to death and scared to look trigga took
a pull from my finga in youre direction
Flipin CD-s Proceed the ejection.
of this infection they took
son they shook cuz aint no such thing as halfway crooks
scared to death scared to look
they shook
cuz ain't no such thing as halfway crooks
scared to death scared to look
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)