Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerina Matraku - Si Guxonte

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
si guxonte
te me thonte
s'me besohej
vetem per ty ndjej
si guxove
me premtove
parajsen por me nje kusht
ne syte e mi tani s'je askush 2x

mos kerko asnje mundesi

te rikthehemi perseri
me genjeshtra prape
cdo durim ka nje kufi
s'meriton as lamtumire
e ke veshtire
ti provo njehere
te qendrosh ne vendin tim 2x

kelly
all right
let's go
blerina
si guxonte
te me thonte
s'me besohej
vetem per ty ndjej
si guxove
me premtove
parajsen por me nje kusht ne syte e mi tani s'je askush
mos kerko as nje mundesi te rikthehemi perseri
me gjenjeshtra prape cdo durim ka nje kufi
s'meriton as lamtumire
e ke veshtire

ti provo njehere te qendrosh ne vendin tim
mos kerko asnje mundesi te rikthehemi perseri
me gjenjeshtra prape cdo durim ka nje kufi
s'meriton as lamtumire
e ke veshtire

ti provo njehere te qendrosh ne vendin tim 2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)