Më mbaj mend (për 1 muaj)

BlackLion - Qka Po Lyp Ma Shum Prej Meje

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
REF:1X
I'ts your face, your smile, your kiss,
memories of the past went fast and faded
over the years, but now I'm reminiscing of
all the things we did,and baby gril it's
you that I miss

1 Lot mka bo me shkru, se per ty sja kisha nis ...
N'dashnin ton t'pafund , je ajo qe e ke prish...
Shonin ma ke largu, puna jote sjon afru I ke shti n'inat, n'xhelozi e kurr skan pas me mu ...
Un sta fala ket gabim, edhe pse ti shum
kerkove...
Kur fillova me t'harru ,ja nise udashurove...

S'mendove qe bota sillet, e ty t'bejn shorti...
Me zor smunesh mem fitu,kur so shkru me kon i joti :(...

M'ke pelqy,se mohoj , n'momentin qe tkom pa...
Syt e tu, m'kan verbu, sa skom dit qka jom tu ba
Tu e dit qe je tu m'vra, pse sekret ma ke majt...
Qe ,'ke dasht , sma ke than ,deri n'momentin e mramt
M'ke shti n'dhe , kur e di,qe non stop ke menu per mu...
A un tu mendu,qe me ty ,ska shanc kurr n'jet mu bashku..
Qka po lup ma prej meje, kur m'ke kthy me poshtru veten ...
Je shkaktari kryesor,pse un e nenqomva jetenn...

REF:2X
I'ts your face, your smile, your kiss,
memories of the past went fast and faded
over the years, but now I'm reminiscing of
all the things we did,and baby gril it's
you that I miss

I lunta zotit, kjo shkoll sa ma shpejt me perfundu...
Sdu me t'pa, ski me m'pah, ma mir per ty e per mu...
Sdu kjo zemer me vajtu,qe fmija jem me pas pasoja...
Ki me m'pas gjdo her afer, nese per mu lind nevoja ...
Amo dashni skom per ty, se di pse spo muj me kthy...
Mka hup edhe respekti, qe dikur e kom pas per ty...
M'vjen gjyhna me t'pa , tu kajt,se loti n'sy donmethon shum ...
Amo per GABIMET e tua, ejj Qka kom faj unn ?

Beso m'ke bo nih hum keq, zemra mu ka bo si shport ...
Me pas dit me dashuru,ihim njerzt ma tlumtur n'bot...
E ke hup edhe t'ardhmen ,tu menu per tkalumen...
HARROM thjesht HARROM, spo du ma shum, se ma shum smunem...
Me vazhdu,thjesht ishim t'ri, e kom provu...
Gjdo knaqsi qe na osht ofru, jeto veq pak pa mu...
Ki me pah, qe kom me t'mungu,edhe n'ort e vona...
Kujtoj pak dit , kur na nxajke bashk hona maaaaaaaaaaa

REF:2X
I'ts your face, your smile, your kiss,
memories of the past went fast and faded
over the years, but now I'm reminiscing of
all the things we did,and baby gril it's
you that I miss
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)