Më mbaj mend (për 1 muaj)

Troja - People

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
People!!!
I said People!!!
You fucking people!!!

Take off your mask,from your face
Take off your fucking disguise

[Chorus:]
Don`t ever look at me,with those eyes.
Don`t ever play with my life,with your minde

You make me sick,you make me weep
I just want to be your friend... be mine too.

[Chorus:]
Don`t ever look at me,with those eyes.
Don`t ever play with my life,with your minde

Be my friend,be my soul me friend
Be my life my friend(sorrow),be my death my friend.
Be my god my friend(pain),be my hate my friend.
You, be my guide, be my love my friend,
Cause...

[Chorus:]
Don`t ever look at me,with those eyes.
Don`t ever play with my life,with your mind
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)