Më mbaj mend (për 1 muaj)

Singullar & Bloodychuck - H.S.L. (Ham Squad Life)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Strofa 1:

Swag t'teprum kena n'aure
Morocco shit tu u pjek n'furre
shume nxet nuk mundesh me prek me dure
me letra raw edhe super skunk pure
pe jetoj jeten me dollar dream
me BloodyChuckin si double team
hala pa u bo minuti na arrijme
shume drite krahasona me vetime
pi lloqit po foli, a po kom shkelqim?
jeta para syve po m'flleshirate
ondrra ma e keqe po m'repovat
nuk po du me fol mo, s'po kom takat
nuk po m'kuptojne e s'po kom hesap
nuk po ri mo n'rruge, po ri n'studio
"o dal 1 reper i ri".. cili o?
tonin nuk e ki n'rregull korigjo
sjelljen se ki t'mire, permirso

Refreni:
(x2)
Veq edhe pak qetash mbrijme
n'cdo qytet tash na ndijne
kur se pret na ta bime
kena ardh me ndejt, po rime

Strofa 2:

Jom rrit prej shpise mu bo gjeneral
jeta m'ka qit n'tjeter pedistal
ton kohen tu u shty me mal
ju kom lon pa fjale, instrumental
na jem Ham Squad ma kadal
i jep gojes t'del problem dental
26 vjet jom kon real
di me bo plot sende, n'muzike gjenial
hip hop-i m'hec neper vena
paraqitet n'leter kur prena
po ka shume pasagjera e pak trena
pak mendje e shume krena
Ham Squad, diamond life kena
juve nuk ju zbukuron as skena
muhabet tjeter na jena
Leke Dukagjini, Ali Pashe Tepelena

Refreni:
(x2)
Veq edhe pak qetash mbrijme
n'cdo qytet tash na ndijne
kur se pret na ta bime
kena ardh me ndejt, po rime

--

singullar & bloodychuck - ham squad life
singullar and bloodychuck - ham squad life
singullar & bloodychuck - hsl
singullar & bloodychuck - h.s.l.
singullar - ham squad life
bloodychuck - ham squad life
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)