Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drenusha Latifi - Future Love

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Eshte vend special
Per kedoo
Kur ndihesh i vecant ma i foort
Dhe ligje nuk ka naten von
Ritmin ndiq pas qe ti te shkoosh
Ma let qe vie na bas qiellin e ngjyros
Vlen te rrezikoosh
Hey
Hana nuk eshte shum larg jo aq sa e mendon
Festa po fillon

Ref:
ooooo
Duart lart ne ritem
Kjo esht deri dancing ne nje tjeter bot
ooooo
Kjo esht future love ku te gjith jan nje
Edhe festojn (2x)

Per kompleks,ti clirohu
Limitet ti vet i vendos
E ndjen te kercesh ti ke doo
Pran teje te jem pik e ploot
Ma let qe vie ne bas qiellin e ngjyros
Vlen te rrezikosh
Hey
Hana nuk eshte shum larg jo aq sa mendon
Festa po fillon

Ref:
ooooo
Duart lart ne ritem
Kjo eshte deri dancing ne nje tjeter bot
ooooo
Kjo eshte future love ku te gjith jan nje
Edhe festojn (2x)

love love love l-l-l-love

ooooo kjo eshte deri deri deri
ooooo kjo esht future love ku te gjith jan nje
Edhe festojn
Festojn Festojn Festojn Festojn
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)