Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rameka - Vij Me Djeg

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
.........................................................
Yeee
Shqipet E Pergjakshme
Skeezy
Rameka
.........................................................

.........................................................
Ata qe nuk e din T.B.A nuk shuhen
Inatqort hala me ne po kruhen
E di qe po menoni po neve kurr smun na rrxoni
Kur bohet fjal per ne ju te ton gjelozoni
Ju jeni fallca te na po ispironi
Saher po bona hite ju kejt po domtoni
E hapi vesht ngoj kto sene treja nket shpi
Mos u qo ti kunder neve se permas e kom
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)