Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jeta Mehmeti - Fluger

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me thua se me do
por une nuk te besoj
jeta eshte nje fluger
era e merr

Me thua se me do
por une nuk te besoj
zemra eshte nje kotele
do perkedhelje

Ngado qe shkoj me vete
syte e tu I marr
kam frike se I humbas
nje çast qe ste kam prane.

Ref: Oh wow oh wow...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)