Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klepto - Anybody Get It (Freestyle)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Singullar:
ayo Singullari ktu shoutout to ma man DJ NOVEMBER
and if u hate him suck dick n ride out !!!

Klepto :

Anybody get it? we dont know nobody!
even if ...... was walkin with the shawty
shots to ur bodylike .........
no one knows who dit it (dit it did it) /2x

we never hold nobody hey New York city
dont stop get it get it til' I get the milli
LA to Chicago BX to Philly with ma ......
so dont call me cuz im busy (busy busy busy busy)

Dont bullshitty thats will gets u killy
for really ma nigga(busy) go to hell /2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)