Më mbaj mend (për 1 muaj)

Krimineli - Freestyle

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Skan ku me shku mo skan ku me dal
rrepin e kom ndor rrepi jem i shkon fatal
Smunen me na nal vec xhelozojn Badihava
jom ai tipi qe del per terr e tjert smunen me na pa
Ulu mos bo zo kur tjem gati per me qit Se
rrepin ne Shqipni e don si rrepin ne Amerik
Se ke dit se kthehem prap 1 dit e me rima ja u thej kryt
ZVARRANIK ju jeni tKqi si ju shof perdit para meje ju bjen T'fikt
Pranej ti rrin larg meje se perndryshe tkena fshi
Hala ti nuk e din qe kjo loj osht me Pasoj
Qet 1 fjal gabim e perfundon me plumb N'Goj /
nuk jan tan njisoj varet si je gatua
varet qka ke ba varet si ke jetua
per mua lekun e ban drog kallabllak shok
Se perndryshe nuk e dua me jetua nkyt nenqim tok
kupton shoku jem
jo krimi kurr sndryshoi
e di se kurr sgaboi
e di se ku karin shkoj po ska rendsi
me dal e me hi
me ba freestyle shoku
jam i rradh shoku
me mu sta qet shoku
...
nuk pe din se kur ta qet
qater un du me dal
qija nanen qysh po dalin tan plumat zingjir freestyle
po nuk po du me e dit se nrap ja ve pik
ose vet po t du met ardh du met dal..
ndonse e kam nji sniper me ta ba zhurm nkry
nanen nbir tpillit pse karin mshef nsy
ti e din se per rrep me mua nuk ta qet
ti e din se ku karin jam
he tqisha at mbret
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)