Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Gjynahet E Tua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Qdo njeri qe bën gabime kjo eshte e vertet
por tradhtia nuk i falet asnjehere ne jete
qdo njeri qe ben gabime kjo eshte e vertet
por tradhtia nuk i falet asnjeher neeee jete
Zoti e paska shkru me u nda me ty me u nda me ty
sot e 100 vjet sdu met pa me sy sdu met paa me sy
Zoti e paska shkru dy fjal me ti than dy fjal me ti than gjynahet e tua as deti nuk i lan as deti nuk i lan haaaaaa

qe kur ike me braktise me le ne vetmi me le dhimbje ti ne shpirt me le lot ne sy qe kur ike me braktise me le ne vetmi me le dhimbje ti ne shpirt me le lot ne sy

Zoti e paska shkru me u nda me ty me u nda me ty sot e 100 vjet sdu met pa me sy sdu met pa me sy
Zoti e paska shkru 2 fjal me ti than 2 fjal me ti than gjynahet e tua as deti nuk i lan as deti nuk i lan

Zoti e paska shkru me u nda me ty me u nda me ty sot e 100 vjet sdu met pa me sy sdu met pa me sy
Zoti e paska shkru dy fjal me ti than dy fjal me ti than gjynahet e tua as deti nuk i lan as deti nuk i laan
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)