Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Qaili - Jam Xhentellmen

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Xhentellmen Xhentellmen Xhentellmen Xhentellmen

Refreni:
Jam xhentellmen o shpirt per ty
Kejt pasurin per ty e kisha shkri
Jo pasuria per mu vler nuk ka
Ti je ma e shtrejta zemer n'ket dunja

Jam i ri dua tjetoj
Maksimum jeten ta shijoj
Ajde zemer mos m'le me hek
Te gjith nje dit kemi per me vdek

Refreni:
Jam xhentellmen o shpirt per ty
Kejt pasurin per ty e kisha shkri
Jo pasuria per mu vler nuk ka
Ti je ma e shtrejta zemer n'ket dunja

Jeten time ta kam dorzu
Meri te gjitha e mthuj te du
Shfrytzoe zemer ket qast ne jet
Kjo bot pa dashuri jo nuk ka lezet

Refreni:
Jam xhentellmen o shpirt per ty
Kejt pasurin per ty e kisha shkri
Jo pasuria per mu vler nuk ka
Ti je ma e shtrejta zemer n'ket dunja
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)