Më mbaj mend (për 1 muaj)

Etnon - It Don't Stop

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Eii Eii ...
A tkom than se .. I drop it like is hot
Une Step up in a Club, krejt e din .. WHATS UP
Jam ai tipi nga Shqipnia , i dashtun nga rinia
Sa her se hina mrena , me kapuqa me shamija
Kena femrat ma klasik , tipi sarkastik
Juve po ju vjen inati se kerkujna sja rrasi
Noizy bombastik , me fllow fantastik.
Mr.Lova Lova ose , Mr.Can Touch mee
Jom i paprekshem , emer i pervetshem,
Dallona prej krejtve, (I Perjet'shem...)
Aumm ..and I Drop it like I'm bad boy !
Dhe kur tum shihni krejt mthoni:
IS A BAD BOY !

Boom Boom Drop ,
And i drop it like is hot ,
And we are here we go..
And just don't stop..
Drop it like is hot,
And drop is like is hot,
Drop is like is hot,
And Drop is like is hot..
And.. fire ,
We are on fire ,we are on fire,
fire ,fire , fire ,fire

Drop is like is hot
And drop is like is hot
Drop is like is hot
And drop is like is hot
Drop is like is hot...

Me Jack and Soda,
Kurrizi bjen ne sofa,
Me puro Butana,
Boj tym deri sa të ngopna
Si Marco Polo,repin e kom Manie,
Lundroj neper hip-hop ,
Se jom 'Zote shpije'
Zoouus in this game
Ftyrat ndrrohen
krejt bohen i try to say,
...
Prap pe bojna me qef
edhe pse me 30 e ma shum
vjet,skan shum rendsi
kur na e bijna ,
..
e nese e kom gabim bindem,
Music is my life , and
Rap is my KinGdom.

Boom Boom Drop ,
And i drop it like is hot ,
And we are here we go..
And just don't stop..
Boom Boom Drop ,
And i drop it like is hot ,
And we are here we go..
And just don't stop..
Drop it like is hot,
And drop is like is hot,
Drop is like is hot,
And Drop is like is hot..
And.. fire ,
We are on fire ,we are on fire,
fire ,fire , fire ,fire

Drop is like is hot
And drop is like is hot
Drop is like is hot
And drop is like is hot
Drop is like is hot...

I Specializun ajrin
me bo t'elektrizum
kado qe shkojn njerzit
emrin tem e njoftun
him neper cluba material per DJ
inspirim per femnta ton naten po kcejn
Hot.. SPOT ky sen dhez edhe pa SPOT
B-H-D niveli i arritun HIP-HOP.

Boom Boom Drop ,
And i drop it like is hot ,
And we are here we go..
And just don't stop..
Drop it like is hot,
And drop is like is hot,
Drop is like is hot,
And Drop is like is hot..
And.. fire ,
We are on fire ,we are on fire,
fire ,fire , fire ,fire

Drop is like is hot
And drop is like is hot
Drop is like is hot
And drop is like is hot
Drop is like is hot...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)