Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Zjarrfiksi Im

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mbi buz kam zjarr
eja ti shuj ngadal
ashtu si veq ti din
o zjarrfiksi im

eja ma shpejt sa s'osht von
kem nje tjeter sme intereson
sonte kjo hiq sme pengon
veq shuj zajrrin nen jargan
fike fike zjarrin tim
jepi zjarr fiks ne shpjetsi
fike zjarrin dheze ti
bashk po digjemiii

Sonte jam plot energji
po zonj si duash ti
6-9 ti e din
je ba zjarrfiksi im

Nese vetes ti kthehemi
pak me vjen pak ndahemi
zjarrfiks sonte ti gjodhe ti
bashk larg dhigjem shkrihemi
fike fike zjarrin tim
ma shuj zjarrin nen jargan
fike zjarr fiks fike fike
ket pun mir e ban

...

fike fike zjarrin tim
ma shuj zjarrin nen jargan
fike zjarr fiks fike fike
ket punmir e ban
fike fike zjarrin tim
jepi zjarr fiks ne shpjetsi
fike zjarrin dheze ti
bashk po digjemiii
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)