Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gena - Je Ti (U Magjepsa)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
u magjepsa nga syt e tu,
u magjepsa nga qenia jote,
si nje thesar un mbaj dashurin qe ma dhurove

je tiii ajo qe jeten shpirtin tim i jep
je ti ajo qe zemren nuk ma le te qet
je tii ajo qe gjume smuj te bej ne sy,
je tii ajo qe lotet mua mi ke hy

u dashurova si nje femi
u dashurova pa thene asnje fjal
ne zemren time je vetem ti
si do qe ngroh boten ne te

u magjepsa nga syt e tu,
u magjepsa nga qenia jote,
si nje thesar ne shpirt te mbaj
dashurine qe ma dhurovee

je tiii ajo qe jeten shpirtin tim i jep
je ti ajo qe zemren nuk ma le te qet
je tii ajo qe gjume smuj te bej ne sy,
je tii ajo qe lotet mua mi ke hy

u magjepsa nga syt e tu,
u magjepsa nga qenia jote,
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)