Më mbaj mend (për 1 muaj)

Presioni - Demelia

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
P p p Pre$ioni
Yeaaaa
Me njerin tem FAT
Me Enterprise Recordings babes
Ky sen shkon per ata
Per ata
Hee ngone

Pre$ioni:
Si i burgosni telin un e urrej demelin
Aty ku lulet qelin ti mos e nis themelin
Meno si me bo para me bo pare nuk o marre
Meno me bo idare me qare e pa qare
Te ton mir e din prej qjellit paret zbin
Pa i dhon zor 1 grim prej ZOTIT ski ndime
Ather ti do ta she kur ta sheh do ta nje
Kurgjo sosht pernime si qellimi qe e ke
Osht mir kur e gjen mu kap per at sen
At sen qe ti e nxen te dobishem me mend
Mos ngo qat thojn tjert kan qef met pa dvjer
Tlakmum ose tpjek e me xhepa shterr
Ti biri vetit mas per ty ky o shkas
Mos u bo kelas po livrit sikur bass
Bonu i shperthim mos rri si i ngrit
Tu prit tu prit tu prit kurgjo ski me qit ndrit

Ref:2x Pre$ioni:
Si dojna mu ngi qe na mos tkem uri
Kape kape ti 1 kill nisja me punu me mill
Zdojm ashtu na vlla se n'burg mujna me ra
Menoni ju pra shkollim qysh me bo
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)