Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burim Hoxha - Më Harro

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nuk pres ti me mthan se sa vlej
Mund te shkosh nese nuk te pelqej
Qdo dite me bere monoton
Kur une shkoj ti prap po me kerkon

Tash nje tjeter do gjej
Me ty veten genjej
Me harro,Ti me harro

Pa ty ndihem me lehte
Se na kem veq nje jete
Te lutem shko,ti me harro

Ref :
Tani gjeje tjeter kan
Qe te don me shume
e te rri pran
tani zemer flej e ha
se un sjam per ty djali ideal ..

Nuk pres ti me mthan se sa vlej
Mund te shkosh nese nuk te pelqej
Qdo dite me bere monoton
Kur une shkoj ti prap po me kerkon

Tash nje tjeter do gjej
Me ty veten genjej
Me harro,Ti me harro

Pa ty ndihem me lehte
Se na kem veq nje jete
Te lutem shko,ti me harro
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)