Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Halili - Kollazh (O Bu Bu Moj Nene)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
E rruju goc e nones
Se te ze sevdaja x2

Hiq menjen nga çunat
Se te gjen belaja x2

Ref...
Jarina jarina jarina ne
Ti moj goc e nones e
Jarina jarina jarina ne
Po kom hall se je e re

E rruju goc e vogel
Se te ze dashnia x2

Mos rri naten von moj goce
Po hajde ke shpija x2

Ref...
Jarina jarina jarina ne
Ti moj goc e nones e
Jarina jarina jarina ne
Po kom hall se je e re

...

Ku t'ka lala moj piçirruke
Jarnana jarnane x2

O je e but moj si pambuke
Jarnana jarnane x2

Jarnana jarnane
Piçirrukja e lales e x2

...

Ref...
Pse nuk erdhe ti moj
Mrom mas darke
Kisha qejf me ty
Me pi nji kafe

Kisha qejf me ty
Me pi nji kafe
E me t'i than oj goc
Nja dy tri llafe

Pse s'e majte besen
Kur ta bejm fejesen
O marak i vjeter
Veç teje s'du tjeter

Ref...
Pse nuk erdhe ti moj
Mrom mas darke
Kisha qejf me pi
Me ty nji kafe

Kisha qejf me ty
Me pi nji kafe
E me t'i than oj goc
Nja dy tri llafe

...

Ref...
Pse nuk erdhe ti moj
Mrom mas darke
Kisha qejf me pi
Me ty nji kafe

Kisha qejf me pi
Me ty nji kafe
E me t'i than oj goc
Nja dy tri llafe
E me t'i than oj goc
Nja dy tri llafe
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)