Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avni Mula - Kendoj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
KUJTOJ NJE KOHE QE KALOJ
KUJTOJ NJE KOHE PLOT TRISHTIM
SA VITE T'TRISHTUARA NDER MEND SJELL TANI
SA VITE T'TRISHTUARA,AJO KOHE QE SHKOI,QE SHKOI, QE SHKOI,QE SHKOI
TANI GEZIMI, HAREJA .....
DHE ETJA PER JETE ZEMRAT PUSHTOI
SI LISI QE GJETHE LESHON PERSERI
PERTRIHEM DHE VETE KENDOJ TANI
KENDOJ PER JETEN E RE,PER JETEN QE LULZOI
KENDOJ ,KENDOJ KENDOJ.....
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)