Më mbaj mend (për 1 muaj)

Frederik Ndoci - Hear My Plea

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I say farewell the final call,
I turn and walk away, I leave it all.
I find that life regains its glow
but the journey´s long, the going is slow

A million miles later
I crave a love that´s greater
Take me home again
Aaaaaaaahhh......

Hear my plea
Take the longing of my heartbeat
Make the melody

Hear my plea
As it quivers in the teardrops
That you shed for me

I beg you hear my plea
Take the longing of my hearbeat
For eternity
Aaaaaaahhhhhh..

Hear my plea
Take the longing of my heartbeat
Make the melody

Hear my plea
As it quivers in the teardrops
That you shed for me

I beg you hear my plea
Take the longing of my heartbeat
For eternity

I beg you hear my plea
The pain the suffering of today
Tommorow´s memory
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)