Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - Qe Tri Vera

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mori qik moj bukuri.
Ma ke qu shpirtin pesh.
2x.
Kur m'shikon o me ata sy.
Duket se kam lind per ty.

Ref 1x.

Jeta ime , t'qet te dera.
Po te pres qik qe 3 vera.

Qe 3 vera po te pres.
Kejt qa kam per ty i shes.

Do ta shes edhe oren.
Hajde qiko jepma doren.

Do ta shes tok e shpin.
Veq ti falma dashurin.

Shpesh te shoh ne kafiteri.
Me tranon me hijeshi .

Kur vallzon ti me huton.
Zemra veq per ty jeton.

Ref 1x.

Jeta ime , t'qet te dera.
Po te pres qik qe 3 vera.

Qe 3 vera po te pres.
Kejt qa kam per ty i shes.

Do ta shes edhe oren.
Hajde qiko jepma doren.

Do ta shes tok e shpin.
Veq ti falma dashurin.

Jeta ime , t'qet te dera.
Po te pres qik qe 3 vera.

Qe 3 vera po te pres.
Kejt qa kam per ty i shes.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)