Genta Ismajli - Me Thrasin

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Fjalet po sillen e veshin
ma thein sdua
let jet qendrim
se shkoj edhe von
edhe dehja po kryet e dyert
dyert po mhyllen
njerzit po dalin ghysmë
të dehun,
kthehu mbrapsht
qdo gje esht e njejtë
do ri dhe vet e
mëse e hapste
nëse flet gabim ki me fol se
krejt më thojn gjith emrin
ma harronjne oj oj oj

Ref:
me thrrasin dreqe
me thrrasin syn
me thrrasin zemre
me thrrasin femer
sesht emri im
sesht emri im
sesht emri im
sesht emri im...
me thrrasin goce
e un jam mace
me thrrasin Gentë
esht e vertetë
sesht emri im aa
sesht emri im aa
sesht emri im
sesht emri im..
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)