Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besarta Krasniqi - 1 Milion

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ma nuk ki mem pas, njeten tane asnje her babe ...
tash sum ki ndor, perqdo sen met vet ....
ma mir mu nda, se mu perla ...
ma mir kur mos met pa, njejt si ti miliona ka ...
Kush po hup?
Kush po fiton? ... ti po mbet vet, si ti i gjej 1 milion ...

Si ti i gjej, 1 milion i kam knej ...
Si ti i gjej, 1 milion anej knej ...

Si ti i gjej, 1 milion i kam knej ...
Si ti i gjej, 1 milion anej knej ...

Ma nuk ki mem pas, njeten tane asnje her babe ...
tash sum ki ndor, perqdo sen met vet ....
ma mir mu nda, se mu perla ...
ma mir kur mos met pa, njejt si ti miliona ka ...
Kush po hup?
Kush po fiton? ... ti po mbet vet, si ti i gjej 1 milion ...

Si ti i gjej, 1 milion i kam knej ...
Si ti i gjej, 1 milion anej knej ...

Si ti i gjej, 1 milion i kam knej ...
Si ti i gjej, 1 milion anej knej ...

Si ti i gjej, 1 milion i kam knej ...
Si ti i gjej, 1 milion anej knej ...

Si ti i gjej, 1 milion i kam knej ...
Si ti i gjej, 1 milion anej knej ...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)