Më mbaj mend (për 1 muaj)

B52 - Ne Prishtin (Freestyle)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
..........................................................
Ne vendin ku kam jetuar
Ne Prishtin jeta osht ndryshuar
Ku jeta ime ka qen enderr
Ne Prishtin jeta me esht ndryshuar
Kujtoj ditet se si me par kam jetuar
Jeta ime ka lulzuar prej kur ka vdek ........
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)