Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjon Karrica - Lugati

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
A jeni gati,
Se po vjen Lugati,
Durt nalt, me bo party!
Desh krejt le tkallet clubi, deshi krejt le te kallet clubi,
Deshi krejt le t‘kallet clubi,
Hey! Sa mir Nata po na shkon, se Lugati krejt i don! Mire ne gjaku po na vlon! Atmosphera explodon! Deshi! Deshi! Deshi krejt le te kallet clubi!

Ref2x
krejt mthirrin Lugat se dal Per qdo nat, me shum femna ngat, le te kallet ky club

Hey, a jeni vdek a jeni gjall?
Durt nalt mos mu nal!
Se Lugati na ka ardh!
ty bebe ka met kall,
Ty bebe ka met kall,
Ty bebe ka met kall!
Hey! Sa mir nata po na shkon, se Lugati krejt i don!
Mir ne gjaku po na vlon!
Atmosfera explodon!

Ref 2 her

Deshi krejt le tkallet clubi, deshi krejt le kallet clubi, deshi krejt le te kallet clubi!
Atmosphera explodon

Ref2

Melodine

Hey a je ni gati se po vjen Lugati
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)