Elvir Hasani - Më Mungon

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
1.
Un nga ty, një lajm po e pres,
Për cdo nat, e çdo mëngjes..
Të mendoj, çdo dit e cdo nat
Me mungon, sa tjem xhall

Un nga ty, një lajm po e pres,
Për cdo nat, e çdo mëngjes..
Të mendoj, çdo dit e cdo nat
Me mungon, sa tjem xhall

Refreni:
Më Mungon,
Ty më Mungon,
Për çdo nat,
e Për çdo or,

Më Mungon,
Ti Shpirti im,
Si t'Jetoj,
Un pa ty - (2 Her)

2.
Un nga ty, një lajm po e pres
Më mungon, çdo nat e çdo mengjes

Të kujtoj, e me lot po qaj
Më mungon, sa tjem gjall

Un nga ty, një lajm po e pres
Më mungon, çdo nat e çdo mengjes

Të kujtoj, e me lot po qaj
Më mungon, sa tjem gjall

Refreni:
Më Mungon,
Ty më Mungon,
Për çdo nat,
e Për çdo or,

Më Mungon,
Ti Shpirti im,
Si t'Jetoj,
Un pa ty - (2 Her)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)