Më mbaj mend (për 1 muaj)

Manjola Mace - Bar Sahati

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Keshtu e ka dashnia
vjen kur e do fati
nje djale zemren ma vodhi
mu ke bar sahati
mos u ngut o more cuno
neser kaloj prape
o se asnjonit pervec teje
zemren nuk ja jap

mu ke bar sahati
ne mes te tirones
ti mar leje babes
ti mar leje nones
vesh kpucet me taka
si qiri prej ajrit
mu ke bar sahati
po me pret beqari

naten sme ze gjumi
me ka zon taksirati
me nje vend po me rrika mendja
mu ke bar sahati
mos u ngut o more cuno
neser kaloj prap
o se asnjonit pervec teje
zemren nuk ja jap

mu ke bar sahati
ne mes te tirones
ti mar leje babes
ti mar leje nones
vesh kpucet me taka
si qiri prej ajrit
mu ke bar sahati
po me pret beqari
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)