Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eltina Minarolli - Ringtone

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Cdo Beat dhe Tone
tani po fillon
neper trup po ndjej
me jep nje reaksion
(la la la lalala)

Dhe nese nuk e ndjen atehere zemer ti
krijoi vetes nje shans per ta patur ne trup
krijo nje mundsi
(nje mundsi, nje mundsi)

uuuuhhh...hey

Ref.

Imagjino te jesh vetem ne skene dhe leviz
kape ritmin leviz
Si labirint neper trup te kalon kjo muzike
hapat hidhi pa frike 2x

Ne telefon perdore si RINGTONE
dhe jo mos hezito
nese dikush ty ta kerkon
(kush ty ta kerkon, kush ty ta kerkon)

heeeeyyyyy....

Ref. Imagjino...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)