Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vaske Curri - Vallja E Nuses

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Apo nusja jone moj ne valle moj ne valle
Apo nusja jone moj ne balle moj ne valle
apo po kercen me dhendrin e me dhendrin
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)