Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andos - Lufte E Humbur

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nje mesnate thelle e ndjere
Ku qetesia vret cdo shprese
Hijen tende e shikoj si nje kujtim qe nuk mbaron
Zerin tend e degjoj, si nje trishtim qe nuk pushon
Se c'me vret kur ajo me thot me Harro, me thot me harro

A thua ti s'do kthehesh me
A thua ike pergjithmone
A thua kurr sdo ta kuptosh
Pse luftoja mos harro
A thua ti s'do kthehesh me
A thua ike pergjithmone
A thua neser ti do jesh
Nje lufte e humbur per mua

Kjo qetesi me armiqeson
nuk me ngushellon, nuk me ploteson
e vetmja gje qe me mundon, pse nuk I them ti mos shko
Si them dot nuk jetoj, kur ne sy une e shikoj
se c'me vret kur ajo me thot me Harro, me thot me harro

Pse me le, pse me le te humbas
Kam nevoje te me zgjatesh duart
Pse me le, pse me le te humbas

Sa do t'jemi large, une do te jem prane
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)