Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Ibrahimi - Nazet E Tua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mos u tund moj qumështore
ç’i do nazet-e-tua
nazet o, nazet e tua
je e vogël s’je për mua

Dhe një çikë mëndjen ma more
ç’i do nazet e tua
nazet o, nazet e tua
je e vogël, s’je për mua

Je akoma për tu rritur
ç’i do nazet e tua
nazet o, nazet e tua
je e vogël, s’je për mua

I ziu ta kisha ditur
ç’i do nazet E tua
nazet o, nazet e tua
je e vogël, s’je për mua

Dhe ca kohe te kisha pritur
ç’i do nazet e tua
nazet o, nazet e tua
je e vogël, s’je për mua
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)