Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mariola Kacani - Kenge Kurbeti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Per ne dhe te huaj biro rrugen kishe mare
o bir, bir, bir...
Te zbardhi debora biro te nxjerr nje tufan
o bir, bir, bir...
Tiku vere e shkurt biro te gjeten ne maje
o bir, bir, bir...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)