Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ton Voka - Me Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ende nuk po beson qe jam une me ty
Ende po sillet keq me drejtohesh si femije
Sa here qe me pershendetin femrat ne qytet
Asaj I prishet qejfi mendon qe me ki vet (oh)
Me duhet nje vend ku te mbyllem une ne shpi
Fillon ajo qetesohet kthehet prap dhe mua rrin(ej)
Ne jemi sot te ndare
Nuk do te duhet fjale
Me ndjek kudo ngadale
Me thote ti prap sot pse ke dal
E diten tjeter une s’mund te rri pa ty
Kalon gjithe situata ajo prape me lot ne sy
Sa ndryshe ndihet kur e thirri n’telefon
Qe del ajo me mu me t’tjeret s’e pranon
Nga ditet qe ajo eshte ne veshtiresi
Me thot ato ne shpi sme lejne te rri me ty
Mamaja e saj nuk e le me dal n’qytet
I thot ai eshte rrugac merret me muziken rrep
Me ty me ty do te jemi bashke pergjithmone na dy
Se ti ishe larg sa per 1000 net
E ti me doje prane mu n`cdo moment
Me ty me ty do te jemi bashke pergjithmone na dy
Se ti ishe larg sa per 1000 net
E ti me doje prane mua cdo moment
Sa ndryshe ndihet kur e thirri n’telefon
Qe del ajo me mu me t’tjeret s’e pranon
Kalon nje kohe kur tash problemet jane thy
Fillojne ato te tjerat pse pergjigje s’me ke kthy
Nje dite ne fakultet une mezi po e pres
Ta shohin t’gjithe ne lule me u zhvesh
Deri ne fund me ty une do te mbes
Cdo fjale mezi e prit sa drita ne mengjes
Ajo e di se s’kemi faje ne te dy
Kerkon nje vend me larg ku s’e sheh dot asnjeri
Ne pune problem asnjeri nuk mund te fleje
Shpesh ajo me thot nuk kalojn
Me krahasojn si te isha nje gangster
qe endet poshte e nalt me muziken e pavlere
ti nuk beson se ca thon ato per ty
do i leme keto te gjitha do jemi vec me ty
me ty me ty do te jemi bashke pergjithmone na dy
se ti ishe larg sa per 1000 net
e ti me doje prane mua cdo moment
me ty me ty do te jemi bashke pergjithmone na dy
se ti ishe larg sa per 1000 net
e ti me doje prane mua cdo moment
we have to stay all night
Mamaja e saj nuk e le me dal n’qytet
I thot ai eshte rrugac merret me muziken rrep
Me ty me ty do te jemi bashke pergjithmone na dy
Se ti ishe larg sa per 1000 net
E ti me doje prane mu n`cdo moment
Me ty me ty do te jemi bashke pergjithmone na dy
Se ti ishe larg sa per 1000 net
E ti me doje prane mu n`cdo moment
Me ty me ty do te jemi bashke pergjithmone na dy
Se ti ishe larg sa per 1000 net
E ti me doje prane mu n`cdo moment
Me ty me ty do te jemi bashke pergjithmone na dy
Se ti ishe larg sa per 1000 net
E ti me doje prane mu n`cdo moment
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)