Më mbaj mend (për 1 muaj)

C.M.B - Mos Qaj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sonte krejt vendi po merr flak kush është me mu krejt durt nalt
sjeni fjal kalabisi qa kari pot dridhet zani
ju sjeni starsa ju sjeni starsa
Jem kon shum tri,jem rrit me mangupa tu u rrit met mdhaj

e tu formu grupa,tu u nis nshkoll tu u nal qaty te rruga,tu e sill
qytetin me dosta tu bo kruka rrepin tem kush se kupton
sjam fotokopje ti je bo monoton
Nashta krejt mund m'i pas ai që t'u ka rras
dikush t'mbajti ngat e dikush po t'përplas

Anani po hin me djeg si benzinkush o ma i fort e ti pidh
nane e din
Si fëmi i vogël m'ka pëlqy gjithmonë muzika
Para pasqyrës tu bo mimika
Shoh femna perpara shoh, femna permas
Me trup t'vogla e t'mdhaja tu e dridh full n'bas

Vec per ty garen e fitoj Vec per ty une sonte po knoj
kom femer kom rep jena te part ne shtet.
ti sum percjell spot thom ty e ati tjetrit pot thom
ty e ati t vjetrit. yehhaa yehhaa
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)