Lyric Master - Si Ke Zemer

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Po kthehem prap te ti
Ti vjen me thua
Pas gjith asaj qe ke ber
S'bon dot pa mua
Sa premtime sa fjal
N'fund perfunduan n'zero
Shum fjal prej zemres tu dal
Me s'dukesh si ajo

Qe m'thoshte t'dua
Qe m'thoshte pa mu nuk jeton
E un spo mund ta di

Refreni
Si ke zemer ti
Ta lendendosh nje dashuri
Athu si ke zemer ti
Te shfaqesh perseri

Si ke zemer ti
Ku e merr gjith at fuqi
Zemer shum gabim je nisur ti
Menon qe per ty mu ma nin

Ti s'fol qa menon
Prap me kerkon
Pse veten se kontrollon
Qka po t'mundon
Sa premtime sa fjal
N'fund perfunduan n'zero
Shum fjal prej zemres tu dal
Me s'dukesh si ajo

Qe m'thoshte t'dua
Qe m'thoshte pa mu nuk jeton
E un spo mund ta di

Refreni
Si ke zemer ti
Ta lendendosh nje dashuri
Athu si ke zemer ti
Te shfaqesh perseri

Si ke zemer ti
Ku e merr gjith at fuqi
Zemer shum gabim je nisur ti
Menon qe per ty mu ma nin

Bridge:
Qdo her jam mundu me tpas afer vetes
Ti mohove gjithqka
Qdo her jam mundu me t'pas gjat gjith t'jetes
Ti mohove gjithqka

Refreni
Si ke zemer ti
Ta lendendosh nje dashuri
Athu si ke zemer ti
Te shfaqesh perseri

Si ke zemer ti
Ku e merr gjith at fuqi
Zemer shum gabim je nisur ti
Menon qe per ty mu ma nin
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)