Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klepto - Hardy Bronx

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
..........................................................
Dojn me bo diss ti sje kerkush hic
Emnin skom nevoj me ta thon ti je bich
Si Avni Rrustemi 2 krisma Paris
Une pi canabis hajt tash bona diss
Kur tju hi kallashnik trupat .........
Tu u sill naper bot ska sen gratis
Kat sillesh e ki ka ni ...............
Ju sjeni normal na jem apnormal
Prej ktu der apnormal ta bina origjinal
Qishtu jena natyral kriminal mos e nal
Se ta futi ........................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)