Xhela - N'telefon

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
N'telefon nje thirje ne mengjes
Me piklloj me humbi cdo shpres
Ishte ajo Ze i mekur e plot vaj
Ishte fundi por nuk ishte xhelja saj

Me degjo e tha bane zemren gur
Mo sdo jemi se bashku si dikur
Me kan fejuar me dikan qe nuk e njo
Po zemra ime per veq teje tjeter sdo

Lotet smunda me i ndal e degjova fjal per fjal
Nje dashuri e paster sot perfundoj me lot
Lotet smunda me i ndal e degjova fjal per fjal
Nje dashuri e paster sot perfundoj me lot

N'telefon biseda ishte flaj
Ishte thirja fundit nga ajo
Nuk i haroj fjalt e fundit
Qe mi tha m'tha mbaje veten
Se mbaroj gjithcka

Lotet smunda me i ndal e degjova fjal per fjal
Nje dashuri e paster sot perfundoj me lot
Lotet smunda me i ndal e degjova fjal per fjal
Nje dashuri e paster sot perfundoj me lot

Lotet smunda me i ndal e degjova fjal per fjal
Nje dashuri e paster sot perfundoj me lot
Lotet smunda me i ndal e degjova fjal per fjal
Nje dashuri e paster sot perfundoj me lot
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)