Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurel Thellimi - E Vogla

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
E Po Dot Vi Tet Them Dy
Fjale E Po Se Jam Djale
Djal Beqar. O Po Dot Vi
Tet Them Dy Fjale E Po Se
Jam Djale Djal Beqar

Lozonjare Vogel Sa Shume Naze
Ke Kur Me Del Me Shoqet Ben
Sikur Se Me Sheh Ah Moj Zemra
Ime Shume Po Me Mundon Kur
Me Del Te Dera Me Sy Me Ngacmon

REFRENI

E O Po Dot Vi Tet Them Dy
Fjale E Po Se Jam Djale
Djal Beqar. O Po Dot Vi
Tet Them Dy Fjale E Po Se
Jam Djale Djal Beqar

TEKSTI DY

Lozonjare Vogel Zjatma Doren
Mua Nema Te Ta Prek Moj Se
Se Dua Hua Te Dua Per Fare
Te Betohem Moj Ah Moj Lozonjare
Pa Ty Se Mundem Me

REFRENI DY

E Po Dot Vi Tet Them Dy
Fjale E Po Se Jam Djale
Djal Beqar. O Po Dot Vi
Tet Them Dy Fjale E Po Se
Jam Djale Djal Beqar

E Po Dot Vi Tet Them Dy
Fjale. E Po Se Jam Djale
Djal Beqar

O Po Dot Vi Tet Them Dy
Fjale. E Po Se Jam Djale
Djal Beqar Moj E Vogla

E Po Dot Vi Tet Them Dy
Fjale E Po Se Jam Djale
Djal Beqar. O Po Dot Vi
Tet Them Dy Fjale E Po Se
Jam Djale Djal Beqar
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)