Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Unikat

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x
Ti je unikat ti ske zevendsim.
Ti je zemra qe me rre ne gjyksin tim.

Nese duhet ne fund te botes.
Per dikan me shku.
Nese duhet yjet nqiell me i numru.
Nese duhet zemren time dikujt me ja dhan.
Ti je ajo e cila e meriton.

2x
Ti je unikat ti ske zevendsim.
Ti je zemra qe me rre ne gjyksin tim.

Nese duhet ne fundte botes.
Per dikan me shku.
Nese duhet yjet nqiellme i numru.
Nese duhet zemren time dikujt me ja dhan.
Ti je ajo e cila e meriton.

2x
Ti je unikat ti ske zevendsim.
Ti je zemra qe me rre ne gjyksin tim.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)