Më mbaj mend (për 1 muaj)

Indrit Mesiti - Cicat

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Cicat dua ti prek, ti shtrëngoj
cicat dua të ti fërkoj

Sutjenat po na shqetësojnë
sikur ti hiqje, do prishesha
kokën do të fusja mes tyre
ti nuhas ato, ti lëpija ato
ti thith ato, boll u puthëm
po më vjen për te vjellë

Hiqi sutjenat, hiqi sutjenat
mos ki frikë
preke k**in që po vdes për ty
hiqi sutjenat, hiqi sutjenat
jo, ti mos ki turp
ke për ta parë sa do të kënaqesh

Por ti insiston të puthesh
buzët e mia kanë humbur ndjeshmërinë
cicat kërkojnë
dorën e çoj, por ti ma heq
u ngrefa, u shkrefa disa herë
po mos ja q* ropt
se dy copa mishi janë

Hiqi sutjenat, hiqi sutjenat
të luten mos ki frikë
tek e nxorra k**in që po vdes për ty
hiqi sutjenat, hiqi sutjenat
të lutem mos ki turp
ke për të parë sa do të kënaqesh
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)