Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bx-A - Intro

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
........................................................
bX-a
Te ton tash jen bo
Kishe na repera
A.B.I

Sa shum ka ndryshu ky .....
Mikrofonin du me shti nxhep
Kishe na repera
........................................................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)