Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - Ç'jane Ato Lastare

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
O po ç'jane ato lastare
Kur kalojne ndezin zjarre
Kur kalojne ne breg te detit
Duken si bijat e mbretit x2

Ref...x2
Amani shoke amani
Jane si shpirti jane si xhani
Kur ato dalin ne valle
Duken porsi shtojzovalle

O po jane vajza Shqiperie
Perendesha bukurie
Jane thesar i çdo shtepie
Vallja sa ju paska hije x2

Ref...x2
Amani shoke amani
Jane si shpirti jane si xhani
Kur ato dalin ne valle
Duken porsi shtojzovalle

...

Ref...x2
Amani shoke amani
Jane si shpirti jane si xhani
Kur ato dalin ne valle
Duken porsi shtojzovalle
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)