Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fitnete Rexha - Kënga E Sulë Mustafës

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mun ke furra mre biro
N'kry t'pazarit
U vra Sula mre biro
Bash i djalit

Mu vra Sula mre biro
Bash i djalit

Gjith Kavaja mre biro
Zun me qa i a e
Qajn per Sulon o biro
Se u vra i a e

Qajn per Sulon o biro
Se u vra i a e

Ç'bone ti o mre djalo
Mre i bir e
Kom vra Sulon o babo
Me pa hir e

Kom vra Sulon o babo
Me pa hir e
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)