Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi - Me Zo T'nalt

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Gjith kohen kom me t’dasht
Gjith kohen kom me t’dasht
Gjith kohen kom me t’dasht
Gjith kohen kom me t’dasht

Zemra pom thot se dikush mu o ka m’don
e s’po mundet me thon
zemres I besoj un po
pa e menu mir nuk nisna kerkun
gabimin e kaluar ta fali nese m’bind qe ti ja vlen
nuk esht gabim te duash
gabim bon kur se thu po vertet e ndjen

E thom me zo t’nalt un sot
gjith kohen kom me t’dasht ty fort
E thom me zo t’nalt un sot
gjith kohen kom me t’dasht ty fort

Gjith kohen kom me t’dasht
Gjith kohen kom me t’dasht
Gjith kohen kom me t’dasht
Gjith kohen kom me t’dasht

Zemra po m’thot se dikush mu o ka m’don
e s’po mundet me thon
zemres I besoj un po
pa e menu mir nuk nisna kerkun
gabimin e kaluar ta fali nese m’bind qe ti ja vlen
nuk esht gabim te duash
gabim bon kur se thu po vertet e ndjen

E thom me zo t’nalt un sot
gjith kohen kom me t’dasht ty fort
E thom me zo t’nalt un sot
gjith kohen kom me t’dasht ty fort

Gjith kohen kom me t’dasht
Gjith kohen kom me t’dasht
Gjith kohen kom me t’dasht
Gjith kohen kom me t’dasht

e thom me zo t’nalt un sot
gjith kohen kom me t’dasht ty fort….
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)