Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irini Qirjako - Një Bahçe Me Portokalle

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nje bahçe
O me portokalle x2

Hyn e del
O moj nje sorkadhe x2

Ref...x2
Dil moj nene dil
Dil se kush po vjen
Po na vjen bandilli
Zemren ma rremben

Nje baçe
O me trendafila x2

Seç kendojn
O moj ca bilbila x2

Ref...x2
Dil moj nene dil
Dil se kush po vjen
Po na vjen bandilli
Zemren ma rremben

Nje baçe
O me rrush te zi x2

Hyn e del
O moj nje bandill x2

Ref...x2
Dil moj nene dil
Dil se kush po vjen
Po na vjen bandilli
Zemren ma rremben

...

Ref...x2
Dil moj nene dil
Dil se kush po vjen
Po na vjen bandilli
Zemren ma rremben
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)