Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhensila - Liar

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Se ti më ngren lart
sa dua të afrohem, ikën larg
më jep një nat, flak
sonte tymi le të dal
je genjeshtar, genjeshtar

lie liar lie liar
oh baby you dont make my
cry baby cry baby cry cry

you make me fly fire fly fire
one more time 'cause baby
one more time
one more time
one more time

se ty të dua shum
provo një herë te duash sikur unë
as pak e as shum
me zemrën time ti po lun
ti po lun ti po luunn baby

Ref:

lie liar lie liar
oh baby you dont make my
cry baby cry baby cry cry

you make me fly fire fly fire
one more time 'cause baby
one more time
one more time
one more time

elgit: krejt ktu kon me kon ok
tash e vrej un me to famen e ndjej se
per ty se blej se tjetra po mpret amo dije nji sen
qe ti kurr nuk je vet se si
t’thirri n’telefon per t’cu n’shpi
prej prishtine n’tiron
per nji orë e t’vij
sa herë ti mendon sille vet gati
krejt I kisha lon me kon ngat teje
se je amazing nk t’rrej je amazing
po ti s’mle me flejt munet me kon shum leht po vec nji sen e gjen ti
for ever amazing just do it darling munesh me kon my basy darling

Ref:

lie liar lie liar
oh baby you dont make my
cry baby cry baby cry cry

you make me fly fire fly fire
one more time 'cause baby
one more time
one more time
one more time
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)